Światowy Dzień Jogi PDF Drukuj E-mail
wtorek, 15 styczeń 2008

Światowy Dzień Jogi - 3 lutego 2008 w Akademii Jogi na FoksalW niedzielę, 3 lutego 2008 roku nauczyciele i szkoły jogi z całego świata ofiarują swój czas na dwugodzinną sesję jogi, poświęconą prawom człowieka.

Zajęcia odbędą się między godziną 11.00 a 13.00 według lokalnej strefy czasowej, co łącznie stworzy 24-godzinny maraton jogi na całym świecie.

Celem akcji, przeprowadzonej pod patronatem Amnesty International, jest popularyzacja ochrony praw człowieka na świecie. Skupienie naszych myśli i energii wokół kwestii praw człowieka pozwoli na stworzenie silnego impulsu do działania w tej dziedzinie. Poświęcenie przez cały świat jednego dnia na kontemplowanie tak ważnej idei, będzie niezwykłym doświadczeniem i jednocześnie celebracją jogi. Naszym celem jest aby jak najwięcej narodów wzięło udział w tym projekcie, a szczególnie tych, dla których prawa człowieka to niepodważalna wartość.

W Akademii Jogi na Foksal "Dzień Otwarty" zbiega się ze Światowym Dniem Jogi pod patronatem Amnesty International. Z tej okazji zapraszamy szczególnie serdecznie!


Advertisement