Wielki maraton jogi dla praw człowieka! PDF Drukuj E-mail
wtorek, 03 luty 2009
Już w najbliższą niedzielę 8 lutego odbędzie się Światowy Dzień Jogi, pod patronatem Amnesty International .

Akcja odbywa się w ramach międzynarodowego projektu, którego celem jest połączenie myśli sympatyków jogi z całego świata, we wspólnych ćwiczeniach, które mają być wyrazem poparcia dla działań szerzących wartości związane z prawami człowieka.

W tegorocznej akcji udział zgłosiło już prawie 200 szkół jogi z 34 państw, w tym 8 z Polski! Zajęcia odbywają się w godzinach 11-13 czasu lokalnego, co pozwoli na stworzenie 24 godzin jogi dla praw człowieka!

W tym roku ćwiczymy w: Gdańsku, Kielcach, Poznaniu, Sopocie, Świnoujściu, Warszawie i Wrocławiu! (szczegóły na www.amnesty.org.pl )

 

Zapraszamy Was na specjalną niedzielną sesję jogi

Foksal 10, w godz. 12:30-14:00

Przyłączmy się do ogólnoświatowej akcji! Dochód przeznaczony z udziału w zajęciach oraz zbiórki organizowanej podczas ćwiczeń, jak co roku, przeznaczony zostanie na wspólny cel. W tej edycji Światowego Dnia Jogi zbieramy fundusze na pomoc humanitarną ludności cywilnej w Zimbabwe.

Zapraszamy wszystkich miłośników jogi oraz tych, którzy chcą się przyłączyć do tej globalnej akcji, aby swoją energię zadedykować idei praw człowieka dla każdej jednostki na świecie!

W zeszłorocznej edycji Światowego Dnia Jogi zebrano 23,394.22 €, które przeznaczone zostały na kampanię Amnesty International dotyczącą przestrzegania praw człowieka w Chinach.


Advertisement