Joga w Boże Ciało: Kuwasy nad Biebrzą PDF Drukuj E-mail
czwartek, 25 styczeń 2018
Joga nad Biebrzą – zagroda Kuwasy w terminie 30 maja - 3 czerwca 2018

Image

Miejsce

„Zagroda Kuwasy” to położona w Biebrzańskim Parku Narodowym wiejska posiadłość oferująca bardzo wysoki standard wypoczynku dając możliwość interesującego spędzenia urlopu z jogą w otoczeniu dziewiczej przyrody. Okolica, dzika i piękna, zachwyca i zachęca do odpoczynku na łonie natury.
„Zagroda Kuwasy” posiada rekomendację magazynu Forbes oraz została wyróżniona w TOP 10 katalogu Meetings Poland w kategorii „obiekty na spotkania kameralne”. Więcej informacji: www.zagrodakuwasy.pl

Zakwaterowanie

Rozpoczniemy zajęciami 30 maja o godzinie 17:00, a zakończymy 3 czerwca śniadaniem o godzinie 10:30.

Ośrodek dysponuje 25 przestronnymi, komfortowo wyposażonymi pokojami z łazienkami, stylowo urządzoną gospodą, kącikiem wypoczynkowym i tarasem. Właściciele oferują bezpłatny parking i WiFi.

Image 

Wyżywienie

Wegetariańskie śniadania i obiadokolacje – bardzo smaczne i obfite, przygotowane ze świeżych produktów pochodzących bezpośrednio od okolicznych rolników oraz przygotowywanych we własnej kuchni (sery itp.)

Joga

Oferujemy dwie sesje asan i pranajamy każdego dnia:

  • 7:00-9:00 – sesja asan,
  • 16:30-18:30 – sesja asan i pranajama,
  • 21:00 – sesja relaksów z gongami i misami tybetańskimi.

Zajęcia poprowadzi Joanna Jedynak nauczyciel stopnia Senior I

Image 

Koszt warsztatu

  • Zakwaterowanie w pokoju 2 osobowym, wyżywienie i zajęcia jogi – 1.080 zł.
  • Zakwaterowanie w pokoju 3 osobowym, wyżywienie i zajęcia jogi – 1.040 zł.
  • Osoba towarzysząca bez zajęć jogi – 790 zł.
  • Za zwierzaka opłata 25 zł za dobę.

Aby się zapisać

Prosimy o zapisywanie się mailem na adres lub w recepcji szkół jogi Foksal i Bracka do dnia 15 kwietnia 2018 r. Zaliczkę w wysokości 300,00 zł w recepcji lub na konto wpisując w tytule "karnet wstępu - Joga Kuwasy" Akademia Harmonijnego Rozwoju 58 1160 2202 0000 0000 4744 992. W przypadku rezygnacji po 15 kwietnia nie zwracamy wpłaconej zaliczki.

Jak Dojechać

Samochodem z Warszawy (220 km) w kierunku Augustowa. Za Grajewem skręcić w prawo (drogowskaz) na Woźna wieś i dalej do Zagrody Kuwasy na końcu wsi pod nr 30A. Komunikacją publiczną z Warszawy z firmą Żakbus do Grajewa , a dalej taksówką lub po telefonicznym umówieniu odbierzemy.

Osoby jadące własnymi samochodami prosimy o zgłaszanie możliwości zabrania dodatkowych pasażerów.

Image 

Czas Wolny

Polecamy 3-godzinny spływ kajakowy przez objęte strefą ciszy jezioro Dreństwo, a następnie rzeką Jegrznią. Wędrówki po okolicy, istnieje możliwość zorganizowania wycieczki z przewodnikiem po rezerwacie Czerwone Bagno-Grzędy będącego ostoją łosi, wilków i niezliczonych ptaków. Z wieży widokowej na Wilczej Górze można zobaczyć niepowtarzalną panoramę bagien. Zagroda oferuje jazdy konne, wypożyczalnię rowerów, ruską banię. We własnym zakresie nordic walking – mnóstwo szlaków pieszych. W pobliżu (na drugim końcu wsi) znajduje się czyste i malownicze jezioro do kąpieli.

Zapraszamy!

Image 


Advertisement