Joga dla kobiet, zagroda Kuwasy PDF Drukuj E-mail
czwartek, 26 styczeń 2017
Zapraszam na Kobiecy Warsztat Jogi w Zagrodzie Kuwasy: 9-12 marca 2017

Image

Przedwiośnie to niezwykły czas! Natura budzi się z zimowego odpoczynku, ożywa i rozkwita. Po aksamitnie cichej nocy z rozgwieżdżonym niebem, obudzi Cię radość ptasich głosów. To czas przylotów! Wędrówki po otulonych mgłą polach, i w głąb wilgotnego, pachnącego lasu rozbudzą twoją wrażliwość, zaproszą cię byś stała się ich częścią.

Twoja Moc i Siła to jedność z Naturą! Taka też będzie praktyka. Wspierająca i rozwijająca!

Praktykę jogi dostosujemy do rytmu przyrody tak by w pełni doświadczyć budzącej się natury. Wieczorne rozmowy o jodze, czyli o życiu. Medytacje przy dźwiękach gongu i mis tybetańskich. Cudowna atmosfera Zagrody Kuwasy, drewniane wnętrza, ciepło kominka, smak domowego chleba i dżemu z wiśni, dopełnią te niezwykłe doznania.

Jak dobrze być Kobietą!

Zapraszam, Joanna Jedynak nauczyciel Intermediate Senior I


Miejsce 

Zagroda Kuwasy” to położona w Biebrzańskim Parku Narodowym wiejska posiadłość oferująca bardzo wysoki standard wypoczynku dając możliwość interesującego spędzenia urlopu z jogą w otoczeniu dziewiczej przyrody. Okolica, dzika i piękna, zachwyca i zachęca do odpoczynku na łonie natury.
„Zagroda Kuwasy” posiada rekomendację magazynu Forbes oraz została wyróżniona w TOP 10 katalogu Meetings Poland w kategorii „obiekty na spotkania kameralne”.
Zobacz więcej na www.zagrodakuwasy.pl

Image 

Zakwaterowanie

Ośrodek dysponuje 25 przestronnymi, komfortowo wyposażonymi pokojami z łazienkami, stylowo urządzoną gospodą, kącikiem wypoczynkowym i tarasem. Właściciele oferują bezpłatny parking i WiFi.

Wyżywienie

Wegetariańskie śniadania i obiadokolacje – bardzo smaczne i obfite, przygotowane ze świeżych produktów pochodzących bezpośrednio od okolicznych rolników oraz przygotowywanych we własnej kuchni (sery itp.).

Koszt warsztatu

  • Zakwaterowanie w pokoju 2 osobowym, wyżywienie i zajęcia jogi: 790,00 zł
  • Dopłata do pokoju 1 osobowego: 100 zł za dobę
  • Za zwierzaka opłata: 25 zł za dobę.
Image

Aby się zapisać

Prosimy o zapisywanie się mailem na adres lub w recepcji szkół jogi Foksal i Bracka do dnia 15 lutego 2017 r. Zaliczkę w wysokości 300,00 zł w recepcji lub na konto wpisując w tytule KARNET WSTĘPU – JOGA KOBIET KUWASY Akademia Harmonijnego Rozwoju 58 1160 2202 0000 0000 4744 9929

Jak dojechać

Samochodem z Warszawy (220 km) w kierunku Augustowa. Za Grajewem skręcić w prawo (drogowskaz) na Woźnawieś i dalej do Zagrody Kuwasy na końcu wsi pod nr 30A. Komunikacją publiczną z Warszawy z firmą Żakbus do Grajewa , a dalej taksówką lub po telefonicznym umówieniu odbierzemy.
Osoby jadące własnymi samochodami prosimy o zgłaszanie możliwości zabrania dodatkowych pasażerów.
Bardzo polecamy to wyjątkowe miejsce i serdecznie zapraszamy na urlop z Jogą na Foksal!


Advertisement