Narty i joga - zapraszamy do Włoch PDF Drukuj E-mail
sobota, 10 listopad 2012

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Proactive i Akademia Jogi i Harmonijnego Rozwoju zaprasza na wyjazd od 23 lutego do 3 marca 2013 r.

Image

Proponujemy Państwu połączenie nart z jogą w miejscowości Aprica w górach Lombardii. Region ten oferuje wiele kilometrów tras narciarskich, cenionych przez miłośników białego szaleństwa. Piękny region z Parkiem Narodowym Dello Stelvio, widokiem na Masyw Ortler i lodowiec Forni.

Tu, w cieniu Gór Ortler oraz terenu narciarskiego "Alta Valtellina" spotykają się trzy doliny: Valdidentro, Valfurva oraz Valdisotto. Tam będziemy jeździć. Podobno w regionie Aprica jest 300 dni słonecznych w roku i bardzo mało dni wietrznych. Śnieg utrzymuje się do końca kwietnia. W ramach skipassu Valadaski, można jeździć w regionie Adamello Skiarea obejmującym swoim zasięgiem Passo del Tonale i Ponte di Legno

Narty i joga
wyjazd do Aprica, Włochy
23 lutego – 3 marca 2013 r.

Gdzie mieszkamy?

Mieszkamy w APRICA. To malownicze i pełne uroku, typowo włoskie miasteczko, położone na wysokości 1.181 m. npm, w pięknej dolinie Veltliner na północy Lombardii. Liczne trasy narciarskie ok 50 km, 218 wyciągów, 21 tras narciarskich. Trasy narciarskie od 1300mnpm do 2300m npm., dostosowane do każdego poziomu narciarstwa, od wymagających czarnych, po łagodne niebieskie, umożliwiają zjechanie bezpośrednio do miasteczka, między innymi nasz Hotel Derby który położony jest 100 metrów od dolnej stacji kolejki. Najdłuższy i najtrudniejszym zjazdem jest Pista Benedetti - 3,8 km, z różnicą poziomów 980 m. Od lat trenuje tu włoska kadra narodowa. W soboty od 23.00 czynny jest także oświetlony stok. Sklepy, restauracje, gościnność i otwartość gospodarzy, umilają życie narciarza "po nartach".

Nasz hotel

Oferujemy Państwu pobyt z wyżywieniem (HB) w hotelu

Hotel Derby - zdjęcie z GoogleMaps 

Derby***

Hotel, położony bezpośrednio przy stoku a równocześnie znajdujący się w samym centrum Aprica.Pokoje 2-os. z łazienką. Hotel jest nowy, ma bogate wyposażenie, przestronny hol, recepcje, restauracje, bar, centrum wellness, wygodną dużą salę do ćwiczeń. Pokoje są wyposażone w wygodne nowoczesne łazienki, tv, lodówki, sejfy, większość ma też balkony. Posiłki serwowane są w hotelowej restauracji: śniadania w formie szwedzkiego bufetu i obiado-kolacje: bar sałatkowy wraz z kilkoma daniami do wyboru i deserem. Menu, podawane z jednodniowym wyprzedzeniem i możliwością wyboru dań wegetariańskich.

Zajęcia Jogi

Będą się odbywały w dwóch sesjach rannej energetyzującej i wieczornej relaksacyjnej. Będzie je prowadziła Joanna Jedynak. Dyplomowana nauczycielka jogi wg metody BKS Iyengara (Intermeriate Junior II), Gwarantujemy przygodę z jogą na najwyższym poziomie.

Mamy nadzieję, że to połączenie nart i jogi, znakomicie się dopełni.

Szkolenie Narciarskie

Szkolenie narciarskie prowadzone przez licencjonowanych instruktorów Polskiego Związku Narciarskiego. Zajęcia w małych, kameralnych grupach, dostosowanych do aktualnego poziomu uczestników. Dla bardziej zaawansowanych wprowadzamy elementy jazdy sportowej. Mamy też szkolenie snowboardowe.

Razem 6 dni szkolenia - 6 godzin dziennie.

Jaka jest cena wyjazdu?

Cena 2800 zł obejmuje:

 • pobyt w hotelu Derby:
 • 7 noclegów, wyżywienie HP czyli: śniadania i obiadokolacje. Napoje do kolacji płatne osobno,
 • ubezpieczenie narciarskie,
 • zajęcia jogi,
 • dojazd małym atokarem typu lux z Warszawy,
 • codzienne 6 godzinne szkolenie narciarskie w małych grupach, dostosowanych poziomem do stopnia zaawansowania,
 • codzienna analiza wideo, oraz zdjęcia,
 • 6 dniowy Skipass na region Aprica a w tym dwa dni jazdy 1- w Passo del Tonale (lodowiec) i 2 w Ponte di Legno (słynna w Europie trudna czarna trasa),
 • dla chętnych szkolenie z serwisu narciarskiego i oglądanie filmów szkoleniowych (narty i snowboard extrem),

Jest możliwość wypożyczenia sprzętu narciarskiego na miejscu w Aprica. Nasi instruktorzy pomogą przy wyborze właściwego sprzętu. Przewidywana ilość uczestników max 26 osób i 5 instruktorów.

Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zainteresowanych prosimy o pobranie, wypełnienie i przesłanie formularzy zgłoszeniowych do biura Stowarzyszenia lub zgłaszanie uczestnictwa w szkołach Akademii Jogi i Harmonijnego Rozwoju na Foksal lub na Długiej w Warszawie.

Kontakt :

 • Joanna Jedynak 601 415 651
 • Monika Roguska 535 722 944

Advertisement